ThermoUM

Tepelně izolační omítky

Balení

Spotřeba

Cena á balení

7kg

7kg / m2 / tl. 2,2cm

503 Kč s DPH (415 Kč bez DPH)

Při odběru většího množství balení cena dohodou

Tepelně izolační omítky

Balení: 7kg

Spotřeba: 7kg / m2 / tl. 2,2cm

Cena á balení: 503 Kč s DPH (415 Kč bez DPH)

Při odběru většího množství balení cena dohodou

Termoizolace je pojem, který v současné době zajímá stále větší počet majitelů rodinných domů a bytových jednotek. Důvod je prostý. Při rostoucích cenách energií je termoizolace domů výhodnou investicí, která výrazným způsobem zlevní náklady na teplo, a navíc znamená zhodnocení domu či bytové jednotky při případném prodeji nemovitosti.

Na trhu již existuje celá řada možností jak zlepšit tepelnou izolaci domů. Mezi nejrozšířenější varianty patří zateplování pěnovým polystyrénem nebo minerální vatou. Novinkou na trhu jsou směsi nové generace české společnosti SatSys Technology a.s., která vám představuje řadu tepelně-izolačních omítek ThermoUM.

Charakteristika

Jedná se o moderní multifunkční výrobky, které byly vyvinuty na základě nejnovějších principů v oboru stavební tepelné fyziky. Směsi jsou určené k provádění zevních a vnitřních omítek s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi, které v současnosti nemají na trhu přímého konkurenta.

Díky svým vyjímečným hydrofobním a vzduchopropustným vlastnostem napomáhají omítky ThermoUM odstranit vlhkost, čímž zamezují vzniku plísní na povrchu stěn i uvnitř konstrukce a vytvářejí zdravé a bezpečné prostředí v obytných prostorách. Přírodní struktura materiálů ThermoUM zajišťuje velmi kvalitní zvukovou izolaci a v prostoru aktivně napomáhá vytvoření akustického prostředí zabraňujícího ozvěnám.

Porovnáme-li materiály řady ThermoUM s běžnými stavebními izolanty, zjistíme, že řada ThermoUM je pevnější, trvanlivější, univerzálnější, více odpuzuje vodu, ekologičtější a odolnější vůči mrazu, mechanickému poškození a vzniku trhlin. Materiál neobsahuje karcinogenní látky a má certifikáty „The Green Organisation“ a „Blue Angel„.

Oblasti použití

Tepelně-izolační omítka ThermoUM je určena pro povrchovou úpravu stěn především ve vnějším prostředí, ale lze ji použít i v prostředí vnitřním. Je vhodná jako podkladová omítka i jako finální povrchová úprava.

Vhodný pro

  • Novostavby (materiál Porotherm 38+ , Ytong 30+).
  • Rekonstrukce starších rodinných domů (cihla 40+).
  • Památkově chráněné a historické objekty.
  • Rizikové stavby pod úrovní terénu.

Dokumenty

Zaujal Vás ThermoUM?