konference čína

SATSYS Technology a.s. míří do Číny!

1024 414 Lucie Klimentová

Zástupce naší společnosti Ing. Leopold Podmolík odletěl na misi do Číny! Jeho návštěva je důsledkem nově prezentované koncepce firmy, která klade důraz na exportní strategii a marketing. Cílem jeho mise je pak především hledání nových obchodních partnerů a příležitostí.

konference čína

Konference o spolupráci EU a Číny

Během svého týdenního pobytu ve dnech 11.-18. 9. 2017 absolvuje řadu jednání s politickými a podnikatelskými špičkami z oblasti Guangdong. Vyvrcholením pak bude účast na mezinárodní konferenci pro spolupráci na inovačních a investičních programech s evropskými firmami (program konference). Účast české delegace zaštiťuje společnost Czech-Slovak-Chinese Chamber (Česko-slovensko-čínská komora). Zastoupeny zde jsou ale i další vyspělé členské státy Evropské unie jako třeba Německo, Francie, Velká Británie, Španělsko, Itálie, Rakousko, země Beneluxu a další.

konference čína

Návaznost na zkušenosti s asijským partnerem

I zde na půdě konference a jednotlivých odborných sekcí a workshopů bude Ing. Podmolík jednat o možnostech exportu našich produktů do Číny, ale také o dalších formách spolupráce s potenciálními partnery na území Asie nebo EU. Využije při tom zkušenosti a pozitivní reference z několikaleté spolupráce s firmou ABM z Taiwanu, kam již pravidelně naše produkty vyvážíme.

konference čína

Nové možnosti exportu

Jaké budou výsledky jednání zatím nelze předjímat. Podle zájmu, který vyvolaly dobře připravené podklady v čínském jazyce, však věříme, že se Ing. Podmolík vrátí s perspektivními kontakty. Prezentace na takto významné konferenci tak může naší společnosti otevřít nové možnosti pro uplatnění výrobků z produktové řady SATSYS Technology a.s., a to nejen v Číně, ale i v dalších asijských zemích.

konference čína

AUTHOR

Lucie Klimentová

Administrativní pracovník

All stories by: Lucie Klimentová