Zemědělská usedlost Zeměchy

ThermoumXtra

Ve středočeském kraji byla zrealizována další fasáda s použitím našich omítkových směsí. Tentokráte se jednalo o zemědělskou usedlost v obci Zeměchy ve Středočeském kraji a využit byl náš materál ThermoumXtra.

Statek získal nový kabát

V červenci byla dokončena rekonstrukce fasády a štítu na statku v obci Zeměchy – městské části Kralup nad Vltavou. Ve dvorní části objektu byly původní omítky otlučeny, po umytí byla na fasádu nanesena penetrace a vrstva Sanamaltu na vyrovnání. Na samotnou fasádu byl použit náš materiál ThermoumXtra.

Barevný nátěr, co dýchá

Finální vzhled dotvořil silikonový fasádní nátěr Profitec od společnosti Meffert. Silikonové fasádní nátěry jsou velice vhodné v kombinaci s našimi omítkami, protože podtrhují jejich pozitivní vlastnosti, především paropropustnost a odolnost proti škůdcům a všelijakým biologickým napadením povrchu.

Práce na objektu ovšem ještě nekončí, nová fasáda bude doplněna o působivý sgrafitový vzor a šambrány z vylisovaného polystyrenu s následnou povrchovou úpravou a akrylátovým nátěrem.

Všechny fotografie

Místo realizace

Zaujala Vás rekonstrukce?

Popis realizace

Ve středočeském kraji byla zrealizována další fasáda s použitím našich omítkových směsí. Tentokráte se jednalo o zemědělskou usedlost ve Středočeském kraji a využit byl náš materál ThermoumXtra.

  • ThermoUM Xtra