Zámek v Třemošnici se pyšní novou fasádou

ThermoSAN

S potěšením oznamujeme, že v minulých dnech byla dokončena oprava fasády zámku v Třemošnici. Realizací sanačních prací (s použitím materiálu ThermoSAN) na zámku byla pověřena stavební firma Lubomír Kučera. Fasádní nátěr byl proveden silikátovou fasádní barvou Düfa v původních odstínech růžové a bílé. Rekonstrukce fasády byla zahájena v dubnu 2014 a dokončena ke spokojenosti investora, kterým je společnost VISION SWORD s.r.o.

Na přiložených fotografiích můžete sledovat průběh realizace i její finální podobu. Věříme, že i Vám se bude zámek líbit!

Všechny fotografie

Místo realizace

Zaujala Vás rekonstrukce?

Popis realizace

S potěšením oznamujeme, že v minulých dnech byla dokončena oprava fasády zámku v Třemošnici. Realizací sanačních prací (s použitím materiálu ThermoSAN) na zámku byla pověřena stavební firma Lubomír Kučera. Fasádní nátěr byl proveden silikátovou fasádní barvou Düfa v původních odstínech růžové a bílé. Rekonstrukce fasády byla zahájena v dubnu 2014 a dokončena ke spokojenosti investora, kterým je společnost VISION SWORD s.r.o. Na přiložených fotografiích můžete sledovat průběh realizace i její finální podobu. Věříme, že i Vám se bude zámek líbit!

  • ThermoSAN
  • ThermoUM