Novinky

Nejnovější infomace od nás
roubenka Brniště
Statky, mlýny, hrázděné domy a roubenky – rekonstrukce staršího zdiva
1024 751 Lucie Klimentová

Rádi byste zrekonstruovali interiéry, sokl nebo fasádu těchto domů z původních materiálů? A víte, na co se připravit a s čím můžete i staršího zdiva počítat? Co obnáší rekonstrukce statku? Tyto domy jsou typické tím, že mají podsadu a přízemní část vyzděnou z původního kamenného nebo smíšeného zdiva. V naprosté většině případů není zdivo nijak…

read more
Rekonstrukce fasády bytového domu Praha 7
Reference: Rekonstrukce fasády bytového domu v Praze 7
559 420 Lucie Klimentová

Mezi referencemi si můžete prohlédnout jednu z dalších podařených realizací. Tentokrát byla zrekonstruována přízemní fasáda pražského bytového domu, která byla výrazně poškozena nejen vlhkostí, ale i sprejery a močí. Na novou fasádu byla použita sanační omítková směs ThermoSAN.  Více informací a fotografie z rekonstrukce můžete vidět ZDE. 

read more
PF 2019
PF 2019
1024 536 Lucie Klimentová
rekonstrukce fasády Nedvězí
Reference: Rekonstrukce fasády venkovského domu v Nedvězí
794 595 Lucie Klimentová

Pokud chcete vidět jednu z dalších realizací s využitím našich produktů, doporučujeme nahlédnout pod záložku Reference. Jednou z dalších podařených akcí je rekonstrukce fasády staršího venkovského domu v Nedvězí za použití tepelně izolační omítkové směsi ThermoUM. Na průběh rekonstrukce zachycený na fotografiích se můžete podívat ZDE.

read more
Rekonstrukce fasády Hřibsko
Reference: Rekonstrukce fasády staršího domu v Hřibsku
826 619 Lucie Klimentová

Mezi našimi Referencemi si můžete prohlédnout jednu z dalších podzimních realizací. V tomto případě se jedná o rekonstrukci staršího rodinného domu v obci Hřibsko. Nová fasáda z ThermoUMu domu neuvěřitelně prospěla. Další informace a foto z průběhu rekonstrukce najdete ZDE.

read more
Fasáda novostavby v Žilině
Reference: Fasáda novostavby v Žilině u Kladna
863 647 Lucie Klimentová

Rádi bychom Vás upozornili na jednu z dalších vydařených realizací. Jedná se o fasádu novostavby rodinného domu v Žilině u Kladna. Na fasádu byla použita tepelně izolační omítka ThermoUM a bílou barvu podtrhl nátěr silikon-silikátovou omítkou Komfort. Foto z akce a další informace o realizaci najdete v sekci Reference.

read more