Fasáda bungalovu v Jaroměři

  ThermoumXtra

  Fasáda bungalovu na vlhkém podloží

  Nepodsklepený bungalov v obci Jaroměř stojí nedaleko Jaroměřského rybníka na vlhkém podloží v rovinatém terénu u vedlejší silnice. Po obvodě domu jsou osazeny drenáže spádované do sběrné jímky nacházející se na pozemku majitelů. Obvodové zdivo je tvořeno Ytongy o tloušťce 450 mm, v domě jsou použita plastová okna s trojskly a s mechanicky ovládanými žaluziemi. Fasáda domu je jednoduchá a krovy jsou podbity dřevěnými palubkami.

  ThermoumXtra zaujal svými vlastnostmi

  Majitele zaujaly vlastnosti tepelně izolační omítky ThermoumXtra, kterou nakonec zvolil jako nejvhodnější produkt pro svou fasádu. Nejvíce jej přesvědčily vysoká prodyšnost, kvalita zateplení zdiva, povrchová ochrana omítky před nejrůznějšími škodlivými povětrnostními vlivy a také možnost provedení v tloušťce 20 mm.

  Výborný výsledek jaroměřské firmy

  Realizace proběhla letos v červnu a jejím provedením byla pověřena stavební firma Urlichstav. S kvalitou fasádních prací byl majitel spokojen a do konce letošního roku plánuje práci na fasádě dokončit svépomocí a to nanesením fasádního nátěru.

  Autor: Petr Devera

  Všechny fotografie

  Místo realizace

  Zaujala Vás rekonstrukce?

  Popis realizace

  Majitele bungalovu v Jaroměři v okrese Náchod zaujal ThermoumXtra nejen svými tepelně izolačními vlastnostmi. Zvolil proto tuto naši omítkovou směs pro fasádu svého domu a s výsledkem byl nadmíru spokojen. Realizace proběhla letos v červnu.

  • ThermoUM Xtra